Акция

г. Харьков, ул. Cериковская, 1

(067) 830-32-95
(095) 608-15-27

Електричний котел

Сучасний електричний котел є найбільш вигідним рішенням для обладнання системи опалення оселі. Слід зазначити, що використання електродного обладнання має цілий ряд переваг. За його допомогою можна ефективно обігріти будь-яку житлову площу без необхідності будування окремої котельні, димоходу, а також інших інженерних рішень. Така перевага є найбільш вигідною особливо для заміських котеджів та будинків, які не мають змоги приєднатися до центральної системи опалення або газопостачання.

Технологія електроопалення, яка вже активно використовується в усьому світі, с кожним роком користується все більшим попитом і в Україні. Відсутність необхідності кардинальних змін у будові будинку, суттєво менші розтрати у порівнянні з газовими системами при більшій ефективності – це далеко не повний перелік тих переваг, які сьогодні має електрична технологія теплопостачання.

Сьогодні, існує декілька різновидів електричних котлів – класичні (тенові) та іонні (електродні).

Стандартизований варіант системі характеризується наявністю технології забезпечення тепла за рахунок використання спеціалізованих пристроїв – ТЕНів. Кожен з цих елементів являє собою спіраль, яка нагріваючись, виділяє певну кількість тепла. Залежно від кількості самих ТЕНів, формується показник потужності котла.

Іонні системи електроопалення відрізняються технологією нагрівання води. В них процес підвищення температури води забезпечується шляхом молекулярного розщеплення на, так звані, іони – позитивно, а так негативно зарядженні частки.

Щодо конструкційних особливостей, якими характеризується електродний котел, то ту слід зазначити широкі можливості для встановлення. В залежності від обраної моделі, електрокотли можна встановлювати на полу, або закріплювати на стіні. Завдяки сучасній системи керування, процес регулювання температури стає набагато простішим. Ви зможете легко встановлювати найбільш оптимальний опалення та організовувати індивідуальні кліматичні умови у кожній кімнаті окремо.

Наше підприємство може запропонувати вашій увазі сучасні системі електроопалення в Україні «Обрій». Продукт вітчизняного виробництва, побудований на базі військових технологій СРСР, поєднує в собі високу якість, надійність, продуктивність, та довговічність. При мінімальних витратах на електроенергію, ви зможете отримати потужний опалювальний агрегат з ККД до 98%, та широкими можливостями для налаштування. Богата лінійка моделей допоможе без особливих зусиль підібрати найбільш відповідний варіант для приміщення будь-якої площі. Замовляйте!